Mobil Efekt
Vaše mobilní aplikace za 1 - 5 minut
Prezentujte se na světové úrovni.
Co kdyby Vaše vizitka telefonovala? Navíc si představte, že obsahuje fotografie a videa. Můžete ji poslat komukoli, a nejen to. Druzí ji mohou poslat svým přátelům. A navíc si představte, že Vaše jméno, logo či dokonce fotografie bude tlačítkem na obrazovkách jejich telefonů. Wow! Vítejte v nové éře profesionální prezentace.

Dokonalé řešení nejen pro umělce, lékaře, právníky, poradce, terapeuty, řemeslníky, ale i pro další podnikatele či firmy.

Podnikáte, anebo se chystáte podnikat a vydělávat? V propojení se systémem JVP www.jak-vydelat-penize.com získají drobní podnikatelé i velké firmy nejen nástroj pro ohromný zisk, ale pro překonání jakékoli konkurence.

STOP, prodej přerušen $499.00
Vytvořte si svou vlastní aplikaci pro iPhone, iPad, a Android. Zvládnete to za pár minut. Naši app mágové připravili vše, co potřebujete. Jednoduše si vyberte design a doplňky a hrdě o sobě vyšlete zprávu do světa. Ať už jste velká firma či jednotlivec, tak s touto aplikací zanecháte ohromující dojem.

Klikněte na níže uvedená tlačítka Instal u vzorků, vstupte na souvisící internetovou stránku a zadejte telefon či email pro instalaci. Tak budete moci nainstalovat vzorek a podívat se na různé varianty, předtím, než se rozhodnete jak má vypadat Vaše aplikace.


100 Design Templates
GPS Map Directions
Custom App Button
Interactive Photos
Speed Dial, Reservation
Video, Social, News
Custom Backgrounds
International Languages
Send App by SMSMobil Efekt
info@cetros.cz